Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Kontakta oss

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Annika Nordstrand

Annika Nordstrand

Telefon: 0920-28 42 57Mobil: 070-321 42 57E-post: annika.nordstrand@norrbotten.seTitel/arbetsområde: chef för Folkhälsocentrum
Britt-Marie Karlsson

Britt-Marie Karlsson

Telefon: 0911-754 15Mobil: 070-658 31 07E-post: britt-marie.karlsson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: hälsofrämjande hälso- och sjukvård, Sjukdomsförebyggande metoder, Norrbottens hälsosamtal
Camilla Häggström

Camilla Häggström

Mobil: 072-217 50 19E-post: camilla.haggstrom@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Projektledare
Cecilia Wagenius

Cecilia Wagenius

Mobil: 076-8344887E-post: cecilia.wagenius@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Projektledare SAM
Eva Isaksson

Eva Isaksson

E-post: eva.m.isaksson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: administration
Joanna Hansson

Joanna Hansson

Telefon: 0920-28 43 83Mobil: 070-547 80 29E-post: joanna.hansson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: samverkan, hälsosamtalet i skolan
Linda Moestam

Linda Moestam

Mobil: 070-212 39 81E-post: linda.moestam@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Folkhälsostrateg, sakkunnig jämställdhet, jämlikhet & psykisk hälsa
Malin Svedjeholm

Malin Svedjeholm

Mobil: 076-134 49 10E-post: malin.svedjeholm@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Projektledare SAM, Tobakfri duo
Margareta Eriksson

Margareta Eriksson

Telefon: 0920-28 41 80Mobil: 070-668 41 01E-post: margareta.eriksson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Sjukdomsförebyggande metoder, Hälsosamtal, fysisk aktivitet
Maya Bergström Wuolo

Maya Bergström Wuolo

Telefon: 0920-28 49 34Mobil: 072-520 44 93E-post: maya.bergstrom-wuolo@norrbotten.seTitel/arbetsområde: sexuell hälsa, tobak
Moa Lygren

Moa Lygren

Mobil: 072-215 87 68E-post: moa.lygren@norrbotten.seTitel/arbetsområde: SAM, Våld i nära relation, Barns rättigheter
Åsa Nordberg

Åsa Nordberg

Mobil: 072-516 67 66E-post: asa.nordberg@norrbotten.se Titel/arbetsområde: projektledare
Åsa Rosendahl

Åsa Rosendahl

Telefon: 0920-28 42 19E-post: asa.rosendahl@norrbotten.seTitel/arbetsområde: utvecklingsanalytiker

3 januari 2017
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering